Moskitiery okienne

Galeria produktu: Moskitiery okienne

Czym charakteryzują się moskitiery okienne?

Moskitiery okienne to dodatkowy element wyposażenia okna, który w znacznym stopniu podnosi komfort, zabezpieczając przed przedostawaniem się owadów, pyłków roślinnych czy nawet kurzu do środka budynku mieszkalnego. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych, gwarantujących wieloletnie użytkowanie.
Moskitiery montowane w oknach to aluminiowe ramki z siatką z włókna szklanego o przepustowości 1,2 mm x 1,2 mm. Montuje się je w bardzo prosty i bezinwazyjny sposób na obrotowych haczykach (zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych).
Ich lekka konstrukcja nie obciąża w żaden sposób stolarki okiennej, dodatkowo moskitiery nie ograniczają cyrkulacji powietrza, ani widoczności.
W naszej ofercie posiadamy następujące kolory siatek: białe, szare, brązowe, jak również okleiny drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb).

Gdzie je stosować?

Moskitiery okienne sprawdzają się w oknach budynków mieszkalnych, a szczególnie pomieszczeń typu sypialnie czy kuchnie, a także budynków komercyjnych, np. o przeznaczeniu gastronomicznym.
Warto je także zamontować w oknach domków działkowych lub letniskowych, gdzie jesteśmy szczególnie narażeni na obecność dokuczliwych owadów.

Jakie dają korzyści?

  • bezpieczeństwo przebywania w pomieszczeniu (ochrona przed owadami, pyłkami roślinnymi czy kurzem),
  • komfortowy i zdrowy wypoczynek (możliwość spokojnego snu przy otwartym oknie),
  • wygoda w użytkowaniu (łatwy montaż i demontaż),
  • oszczędność czasu (lepsze utrzymanie czystości wewnątrz pomieszczenia).