Plisy

Galeria produktu: plisy okienne

Klasyczne zasłonki i firanki to rozwiązanie nie dla Ciebie? Wybierz nowoczesne dekoracje okien, dzięki którym wnętrze nabierze osobliwego charakteru.

Oryginalne i funkcjonalne

Plisy to świetnie rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Stanowią nie tylko element praktyczny, ale i ozdobny. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością wpiszą się w każdą aranżację. Stonowane kolory nadadzą minimalistycznego charakteru, a jaskrawe barwy ożywią pomieszczenie.

Plisy okienne gwarantują jeszcze większy komfort przebywania w pomieszczeniu, ponieważ doskonale chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Zapewniają przy tym pełną prywatność, zabezpieczając przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Gwarantują także wygodę użytkowania, pozwalając na swobodne regulowanie światła słonecznego i temperatury. Ponadto zapewniają łatwy demontaż i montaż, dzięki czemu mycie okien nie będzie stanowić żadnego problemu.

Plisy okienne – skrojone na miarę

Oferowane przez nas plisy okienne dostępne są w nawet najbardziej niestandardowych rozmiarach. Zajmujemy się ich przygotowywaniem na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować je do każdego okna.

Sprawnie i profesjonalnie

Nikt nie lubi czekać długo na realizację zamówienia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by plisy okienne docierały do naszych klientów w jak najkrótszym czasie. Wywiązujemy się z wcześniej ustalonych terminów, dzięki czemu nie musisz martwić się o jakiekolwiek opóźnienia.

Poznaj naszą ofertę i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.