Rolety

Rolety wewnętrzne harmonijkowe do okien, dzień i noc

Rolety to rozwiązanie, które na dobre zagościło w wielu domach, a także firmach czy instytucjach. Pełniąc funkcje dekoracyjne i praktyczne, cieszą się popularnością od wielu lat.

Dopasuj rolety do Twoich oczekiwań

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór rolet, dzięki czemu z łatwością wybierzesz rozwiązanie uwzględniające Twoje potrzeby. Wszystkie „szyjemy na miarę”, realizując nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Dla nas nie ma znaczenia, jakie wymiary ma konkretne okno. Jesteśmy w stanie przygotować produkt, który będzie idealny dopasowany pod określone potrzeby i oczekiwania. Rolety wewnętrzne dostępne w naszej ofercie różnią się sposobem montażu. Proponujemy rolety okienne montowane w kasecie lub rolety wolnowiszące. Posiadamy w ofercie rolety wewnętrzne o różnorodnym charakterze. Dzięki temu każdy klient może wybrać rozwiązanie, które maksymalnie odzwierciedla jego oczekiwania.

Proponujemy:

klasyczne – uniwersalne, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu,

rolety dzień i noc – dosyć oryginalne, które stanowią alternatywę dla klasycznych żaluzji,

rolety harmonijkowe – nowoczesne, które doskonale prezentują się na oknach minimalistycznych wnętrz.
Wszystkie rolety do okien dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej: począwszy od najbardziej stonowanych kolorów, a skończywszy na żywych i intensywnych barwach. Każda roleta może wystąpić w jednym z ponad 400 tkanin o różnorodnych wzorach i kolorach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do aranżacji pomieszczenia: albo podkreślisz jej kolorystykę, albo stworzysz kontrastujące rozwiązanie.

Dlaczego warto postawić na rolety?

Rolety to sprawdzone rozwiązanie, które stanowi nowoczesną i atrakcyjną dekorację każdego okna. Świetnie zastępuje stosowane jeszcze do niedawna firanki i zasłonki, optycznie powiększając pomieszczenie.

Każda roleta:

– gwarantuje wygodę w użytkowaniu – prosty jest montaż oraz obsługa,

– zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości – nie zbiera kurzu, a w razie potrzeby można ją uprać,

– daje jeszcze większy komfort przebywania w pomieszczeniu – doskonale chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, pozwalając regulować intensywność wpadania promieni słonecznych,

– zapewnia poczucie prywatności – daje efekt zaciemnienia, dzięki czemu gwarantujemy maksymalną prywatność oraz intymność; to, co dzieje się w pomieszczeniu nie jest widoczne ani dla sąsiadów, ani dla przechodniów.

– to szeroka gama kolorystyczna – dzięki czemu roleta może podkreślić i udekorować aranżację pomieszczenia, co przekłada się na wysokie walory estetyczne.

Dla nas nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na rolety dzień noc czy rolety harmonijkowe – do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą precyzją i zaangażowaniem. Zamówienia realizujemy w jak najkrótszym czasie, dbając o terminowość. Unikamy opóźnień, ponieważ chcemy, by klienci mogli poznać zalety naszych rolet jak najszybciej.

Już teraz skontaktuj się z nami, by zamówić rolety dopasowane do Twoich oczekiwań.