Żaluzje drewniane

Galeria produktu: Żaluzje drewniane

Produkty z kategorii żaluzje drewniane znajdujące się w naszej ofercie.

Czym charakteryzują się żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane są popularną osłoną okienną, gdyż w elegancki sposób podkreślają charakter wnętrza, są doskonałym uzupełnieniem aranżacji mieszkania, a czasem bywają nawet głównym elementem dekoracyjnym. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie naturalne, oryginalne aranżacje. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala w bardzo elastyczny sposób dopasować żaluzje do wnętrza (w zależności od preferencji mogą być spójne kolorystycznie z meblami lub podłogą, lub kontrastować z pozostałymi elementami wystroju).
Listwy żaluzji drewnianych (tzw. lamele) to prawdziwe lite drewno dostępne w szerokościach 25 mm i 50 mm. Drabinka, która podtrzymuje lamele może być sznurkowa lub taśmowa, jej kolor może być dostosowany do koloru drewna.  Żaluzje drewniane mogą być montowane do skrzydła okna, do ściany lub sufitu.
Wykorzystanie naturalnych materiałów przyczynia się do tego, że na żaluzjach mogą występować niewielkie różnice w odcieniach struktury słojów oraz delikatne wykrzywianie się listków, co jest szczególnie cenione przez klientów, lubiących naturalny, ekologiczny wygląd pomieszczenia.

Gdzie je stosować?

Żaluzje drewniane przeznaczone są do osłony tradycyjnych okien w prywatnych mieszkaniach, domach, biurach czy hotelach. Mogą być także montowane na większych przeszklonych pomieszczeniach.

Jakie dają korzyści?

  • komfort przebywania w pomieszczeniu (chronią przed promieniowaniem słonecznym),
  • oryginalny wygląd (możliwość dopasowania żaluzji do mebli, podłogi czy innych elementów wyposażenia wnętrza),
  • satysfakcja z pięknej, naturalnej aranżacji wnętrza.

Materiały