Żaluzje

Żaluzje znów wracają do łask, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Nie tylko chronią przed słońcem i spojrzeniami sąsiadów, ale odgrywają kwestię estetyczną. Doskonale podkreślają aranżację wnętrza, pełniąc funkcję dekoracyjną. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwolą na dopasowanie do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne żaluzje poziome – idealne do mieszkań, jak i żaluzje pionowe – doskonałe rozwiązanie dla instytucji i firm.

Nowoczesne żaluzje na wymiar

Proponujemy żaluzje na wymiar – idealnie dopasowane do rozmiarów konkretnego okna. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta, tworząc nawet najbardziej niestandardowe rozwiązania.

Wysoka jakość i profesjonalizm

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko wysokiej jakości żaluzje są w stanie spełnić oczekiwania klientów. Dlatego tylko takie produkty znajdują się w naszej ofercie. Przywiązujemy wagę do każdego, najdrobniejszego nawet elementu, by nie zawieść zdobytego zaufania.

Sprawnie i terminowo

Każdy klient jest dla nas priorytetem. Dlatego nikomu nie każemy długo czekać na realizację zamówienia. Wszystkie zlecenia na żaluzje wykonujemy w krótkim czasie, dotrzymując ustalonych wcześniej terminów. Do realizacji zamówienia zabieramy się od razu po jego akceptacji. Nie mamy opóźnień, nie zwlekamy z przesyłką.

Oferujemy żaluzje wykonane z aluminium, drewno, pcv.